Koszulki

GADŻETY RELIGIJNE » Koszulki

Oferujemy koszulki z kolorowym cyfrowym nadrukiem drukowane  na firmowej amerykańskiej drukarce R-jet 5 znakomitymi tuszami co zapewnia nadruk trwaly i znakomite kolory.

Drukujemy na koszulka bardzo dobrej jakości Firmy Adler oraz Fruit of the Loom (na życzenie) o gramaturach: 160g/m - 200g/m, damskie 150g/m - 180g/m. Koszulki Adler są przez nas i naszych klientów sprawdzone od kilku lat i cieszą się bardzo dobrą opinią, nie rozciągaja się, nie kurczą, nie blekną, a ściągacze zachowują swój pierwotny kształt przez długi czas użytkowania.

Rodzaje nadruków:

  • druk cyfrowy umożliwiający nadruk pełno kolorowy już od jednej sztuki na tkaninach białych i kolorowych w tym czarnych (druk zdjęć, grafik z przejściami tnalnymi) do rozmiaru 36 cm x 47 cm. Nadruk posiada jakość zdjęciową oddając wszelkie detale jak odcienie oraz przejścia tonalne, jest miękki i przyjemny w dotyku. Używamy do tego specjalistycznej maszyny DTG, oraz wyłącznie oryginalnych tuszy. Daje to gwarancję jakości kolorów oraz trwałości i powtarzalności nadruków.
  • oferujemy również nadruk polegający na naniesieniu na tkaninę elementów z folii typu FLEX (gładkie folie barwne, odblaskowe, fluorescencyjne, metalizowane) lub z folii FLOCK (efekt wypukłego meszku). Metoda ta pozwala wykonać koszulki z jednobarwnymi elementami (bez możliwości uzyskania przejść tonalnych) takimi jak napisy czy też grafika wektorowa.

 Wszystkie informacje znajdują sie na naszej nowej stronie (kliknij w link) www.grafikareligijne.pl . Jest też tam możliwość zamówienie banerów w dowolnym wymiarze oraz większa ilość  produktów.

Zapraszamy